SG Bilişim

Firmamız 2016 yılında Bursa Mustafakemalapaşa'da kuruldu. Firmamız kurucusu olan Serhat GÜNDÜZ uzun yılların getirdiği Bilişim Teknolojileri tecrübesi ile, kazanılan deneyimlerini SG BİLİŞİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ'nde değerlendirmek ve müşterilerine sunmak amacı ile kendi firmasını kurmuştur.Dünyanın önde gelen ürün üreticileri ile birlikte çalışarak müşterilerimize en doğru zamanda doğru ürün ve hizmeti sağlamaya çalışmaktayız.

 Uzman ve deneyimli kadromuz ile Türkiye nin her bir noktasına hizmet ve ürün temin etmek için yoğun çaba sarfetmekteyiz.

 Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken, bizlerden desteğini esirgemeyen bütün müşteri, üretici, bayi, iş ortaklarımız ve personelimize teşekkür ederiz.. 

FİRMA PROFİLİ
Firmamız, Kurumsal Bilgi Teknolojileri Sektöründe bilgisayar donanım ve iletişim Sistemlerinin projelendirilmesi, entegrasyonu, devreye alınması ve satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerini yerine getiriyor.

Kurumsal kanala odaklanan firmamızda müşteri odaklı yaklaşımla önceliğimiz; Türkiye’nin saygın kuruluşları olan müşterilerimizde, memnuniyeti, yüksek güven ve ilişkilerimizde sürekliliği sağlamaktır.


SG Bilişim

Sektöre ve birlikte çalıştığı müşterilerine, deneyimli ve konusunda eğitimli çalışanları ile hizmet ve ürünleri en iyi koşullar ile temin etmek,

Eğitimli ve deneyimli kadrosunun yanı sıra birlikte çalıştığı iş ortakları ve üreticiler ile Türkiye’nin bütün bölgelerine hizmet vermek,

Hizmet üretirken taleplere doğru zamanda, doğru çözümler üretmek ve üretmiş olduğu çözümleri eksiksiz ve hızlı uygulayan lider firma olmak,

Faaliyetlerimizi uygularken, sektör ve kültürel değerlere saygılı dürüst ve kalıcı olmanın yanı sıra birlikte çalışmış olduğu kurum ve kuruluşlara da katma değer sağlayan bir firma olma yolunda ilerlemeyi kendimize ilke edindik.

Çalışan personelinin sürekli kendini geliştirmesi, sektörün gelişmelerine uyum sağlaması ve takip edebilmesi amacı ile sürekli eğitim yatırımlarının yapılarak kariyer planlamalarını temin etmek.

Kendi sektöründe etik değerlere önem veren, saygın kimlikli firma olarak uzun yıllar var olmaktır.

Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir teknoloji şirketi olmak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte tüm Türkiye çapında kaliteli ve verimli bir şekilde yaygınlaştırarak gerçekleştirmektir.

Bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir bir servis ve ürün sağlayıcı firma olarak, birlikte iş yaptığımız iş ortaklarımız ve müşterilerimizin verimliliğini arttırmak ve her alanda katma değer elde etmelerini sağlayarak, hizmetlerimizi; müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırmak, iş imkanı yaratmak, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın yanı sıra ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktır.

Neler Yaparız

Web Yazılım
Web Tasarım
Mobil Yazılım
E-Ticaret
Seo
Sosyal Medya